Продукція > NAIS > AGQ210S24
AGQ210S24 NAIS
mech_eng_gq.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис AGQ210S24 NAIS
Low Signal Relays - PCB 2 Form C, 24VDC 30VDC SMD S Type 24V.
Інші пропозиції AGQ210S24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AGQ210S24 AGQ210S24 Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_gq.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
товару немає в наявності
AGQ210S24 AGQ210S24 Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_gq.pdf Low Signal Relays - PCB 2 Form C, 24VDC 30VDC SMD S Type 24V