Продукція > KYOCERA AVX > AHA0608121M016R
AHA0608121M016R
AHA0608121M016R Kyocera AVX
kyocera_avx_aha_series-2887216.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 120UF 16V ESR=40
на замовлення 1082 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUMHYB 120UF 20% 16V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 150 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.5 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AHA0608121M016R AHA0608121M016R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aha-series.pdf Description: CAP ALUMHYB 120UF 20% 16V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 150 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.5 A @ 100 kHz
на замовлення 924 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 16 V