Продукція > KYOCERA AVX > AHA0608470M035R
AHA0608470M035R
AHA0608470M035R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aha-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz
на замовлення 13000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AHA0608470M035R AHA0608470M035R Виробник : Kyocera AVX kyocera-avx-aha-series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD Aluminum Hybrid Electrolytic 47uF, 20%, 35V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
AHA0608470M035R AHA0608470M035R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aha-series.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V