Продукція > KYOCERA AVX > AHA1012180M080R
AHA1012180M080R
AHA1012180M080R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aha-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 18UF 80V ESR=50
на замовлення 521 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYB 18UF 20% 80V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 18 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 90 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AHA1012180M080R AHA1012180M080R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aha-series.pdf Description: CAP ALUM HYB 18UF 20% 80V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 18 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 90 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Capacitance: 18 µF
Voltage - Rated: 80 V
товару немає в наявності
Description: Capacitor: hybrid; H: 12.5mm; 18uF; 80VDC; 1800mA; SMD; ESR: 50mΩ; AHA
Manufacturer series: AHA
Type of capacitor: hybrid
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 18µF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Height: 12.5mm
ESR value: 50mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Tolerance: ±20%
Operating current: 1.8A
Operating voltage: 80V DC