Продукція > KYOCERA AVX > AHA1012331M025R
AHA1012331M025R
AHA1012331M025R Kyocera AVX
kyocera-avx-aha-series.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25V 330uF 1012 20%
на замовлення 2417 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 16mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 290 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.9 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AHA1012331M025R AHA1012331M025R Виробник : KYOCERA AVX Components kyocera-avx-aha-series.pdf Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (10 X 12.5mm) SMD 0.016 Ohm 2900mA 10000h 105°C T/R
товару немає в наявності
AHA1012331M025R AHA1012331M025R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aha-series.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 16mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 290 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.9 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V