AHC0810221M025R KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
SMD Aluminum Polymer Capacitor
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 10.5mm; 220uF; 25VDC; 1600mA; SMD; ESR: 27mΩ, Type of capacitor: hybrid, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 220µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x10.5mm, Height: 10.5mm, ESR value: 27mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.6A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 25V DC, Manufacturer series: AHC, Service life: 4000h.
Інші пропозиції AHC0810221M025R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AHC0810221M025R AHC0810221M025R Виробник : Kyocera AVX kyocera_avx_ahc_series-2902678.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25V 220uF 0810 20% 4K Hours
товару немає в наявності
AHC0810221M025R Виробник : KYOCERA AVX Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 10.5mm; 220uF; 25VDC; 1600mA; SMD; ESR: 27mΩ
Type of capacitor: hybrid
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 220µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x10.5mm
Height: 10.5mm
ESR value: 27mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.6A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 25V DC