Продукція > KYOCERA AVX > AHC1010221M035R
AHC1010221M035R
AHC1010221M035R Kyocera AVX
kyocera_avx_ahc_series-2902678.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35V 220uF 1010 20% 4K Hours
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 10.5mm; 220uF; 35VDC; 2000mA; SMD; ESR: 20mΩ, Type of capacitor: hybrid, Height: 10.5mm, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 35V DC, Operating current: 2A, Mounting: SMD, ESR value: 20mΩ, Manufacturer series: AHC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø10x10.5mm, Roll diameter max.: 380mm, Operating temperature: -55...125°C, Diameter: 10mm, Service life: 4000h.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AHC1010221M035R Виробник : KYOCERA AVX Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 10.5mm; 220uF; 35VDC; 2000mA; SMD; ESR: 20mΩ
Type of capacitor: hybrid
Height: 10.5mm
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 35V DC
Operating current: 2A
Mounting: SMD
ESR value: 20mΩ
Manufacturer series: AHC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x10.5mm
Roll diameter max.: 380mm
Operating temperature: -55...125°C
Diameter: 10mm