AHNR252010100MTA
AHNR252010100MTA Arlitech Electronic Corp.
Виробник: Arlitech Electronic Corp.
Description: SMD POWER INDUCTORS 252010 10UH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0810 (2025 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 450mOhm
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0810
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 1970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTORS 252010 10UH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0810 (2025 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 450mOhm, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0810, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AHNR252010100MTA AHNR252010100MTA Виробник : Arlitech Electronic Corp. Description: SMD POWER INDUCTORS 252010 10UH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 450mOhm
Supplier Device Package: 0810
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1 A