AHP 201208FA-1R0M
AHP 201208FA-1R0M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
AHP%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 1.0 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.0 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AHP 201208FA-1R0M AHP 201208FA-1R0M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. AHP%20Series.pdf Description: 1.0 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A