AHP 201610FA-2R2M
AHP 201610FA-2R2M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
AHP%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.7A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.7A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AHP 201610FA-2R2M AHP 201610FA-2R2M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. AHP%20Series.pdf Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Supplier Device Package: 0806
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A