AHP 252012FA-1R5M
AHP 252012FA-1R5M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
AHP%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 1.0 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.098" W (2.50mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 1595 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.0 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.098" W (2.50mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AHP 252012FA-1R5M AHP 252012FA-1R5M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. AHP%20Series.pdf Description: 1.0 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 4 A