AHP25W-68RJ
AHP25W-68RJ SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 68Ω; 25W; ±5%; 50ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Kind of resistor: with heatsink
Resistance: 68Ω
Power: 25W
Tolerance: ±5%
Mounting holes pitch: 18.6mm
Leads: for soldering
Number of mounting holes: 2
Temperature coefficient: 50ppm/°C
на замовлення 180 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 68Ω; 25W; ±5%; 50ppm/°C, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: with heatsink, Resistance: 68Ω, Power: 25W, Tolerance: ±5%, Mounting holes pitch: 18.6mm, Leads: for soldering, Number of mounting holes: 2, Temperature coefficient: 50ppm/°C.