AHP50W-10RJ
AHP50W-10RJ SR PASSIVES
AHP.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 10Ω; 50W; ±5%; 50ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Resistance: 10Ω
Power: 50W
Tolerance: ±5%
Mounting holes pitch: 38.5mm
Number of mounting holes: 2
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Leads: for soldering
Kind of resistor: with heatsink
на замовлення 635 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 10Ω; 50W; ±5%; 50ppm/°C, Type of resistor: wire-wound, Resistance: 10Ω, Power: 50W, Tolerance: ±5%, Mounting holes pitch: 38.5mm, Number of mounting holes: 2, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Leads: for soldering, Kind of resistor: with heatsink.