AHP50W-22RJ
AHP50W-22RJ SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 22Ω; 50W; ±5%; 50ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Kind of resistor: with heatsink
Resistance: 22Ω
Power: 50W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Leads: for soldering
Mounting holes pitch: 38.5mm
Number of mounting holes: 2
на замовлення 297 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 22Ω; 50W; ±5%; 50ppm/°C, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: with heatsink, Resistance: 22Ω, Power: 50W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Leads: for soldering, Mounting holes pitch: 38.5mm, Number of mounting holes: 2.