AIO-BDPCS-16-12
AIO-BDPCS-16-12 Amphenol Industrial Operations
guardxcel-cable-glands-ic-25.pdf
Виробник: Amphenol Industrial Operations
Description: PG 13.5/M20 POLYAMIDE DOME PLUG,
Packaging: Bag
Material: Polyamide (PA6), Nylon 6
Accessory Type: Plug
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG 13.5/M20 POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 16, LIGHT GRAY, PLUG DIAMETER 12mm, DOME DIAMETER 15.8mm, EXPOSED HEIGHT 8mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AIO-BDPCS-16-12 AIO-BDPCS-16-12 Виробник : Amphenol Industrial guardxcel_cable_glands_ic_25.pdf Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG 13.5/M20 POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 16, LIGHT GRAY, PLUG DIAMETER 12mm, DOME DIAMETER 15.8mm, EXPOSED HEIGHT 8mm