AIO-BDPCS-22-12
AIO-BDPCS-22-12 Amphenol Industrial Operations
guardxcel-cable-glands-ic-25.pdf
Виробник: Amphenol Industrial Operations
Description: PG 21/M25, POLYAMIDE DOME PLUG,
Packaging: Bag
Material: Polyamide (PA6), Nylon 6
Accessory Type: Plug
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG 21/M25, POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 22, LIGHT GRAY, PLUG DIAMETER 17.8mm, DOME DIAMETER 22mm, EXPOSED HEIGHT 10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AIO-BDPCS-22-12 AIO-BDPCS-22-12 Виробник : Amphenol Industrial guardxcel-cable-glands-ic-25.pdf Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG 21/M25, POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 22, LIGHT GRAY, PLUG DIAMETER 17.8mm, DOME DIAMETER 22mm, EXPOSED HEIGHT 10mm