AIO-BDPCS-22-22
AIO-BDPCS-22-22 Amphenol Industrial Operations
guardxcel-cable-glands-ic-25.pdf
Виробник: Amphenol Industrial Operations
Description: PG 21/M25, POLYAMIDE DOME PLUG,
Packaging: Bag
Material: Polyamide (PA6), Nylon 6
Accessory Type: Plug
Написати відгук
Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG 21/M25, POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 22, BLACK, PLUG DIAMETER 17.8mm, DOME DIAMETER 22mm, EXPOSED HEIGHT 10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AIO-BDPCS-22-22 AIO-BDPCS-22-22 Виробник : Amphenol Industrial Amphenol_6-23-2025_guardxcel-cable-gland-ic-25.pdf Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG 21/M25, POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 22, BLACK, PLUG DIAMETER 17.8mm, DOME DIAMETER 22mm, EXPOSED HEIGHT 10mm