AIO-BICSSP-16
AIO-BICSSP-16 Amphenol Industrial Operations
guardxcel-cable-glands-ic-25.pdf
Виробник: Amphenol Industrial Operations
Description: M25X1.5, CABLE GLAND, SPIRAL, LI
Packaging: Bag
Color: Light Gray
Material: Polyamide (PA6), Nylon 6
Thread Size: M25x1.5
Type: Cable Gland
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Outside Cable Diameter (Max): 0.630" (16.00mm)
Outside Cable Diameter (Min): 0.354" (9.00mm)
Thread Length: 0.591" (15.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: M25X1.5, CABLE GLAND, SPIRAL, LI, Packaging: Bag, Color: Light Gray, Material: Polyamide (PA6), Nylon 6, Thread Size: M25x1.5, Type: Cable Gland, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Outside Cable Diameter (Max): 0.630" (16.00mm), Outside Cable Diameter (Min): 0.354" (9.00mm), Thread Length: 0.591" (15.00mm).