AIO-BSCSSP-24
AIO-BSCSSP-24 Amphenol Industrial Operations
guardxcel-cable-glands-ic-25.pdf
Виробник: Amphenol Industrial Operations
Description: PG 13.5, CABLE GLAND, SPIRAL, BL
Type: Cable Gland
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Ingress Protection: IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Outside Cable Diameter (Max): 0.472" (12.00mm)
Outside Cable Diameter (Min): 0.236" (6.00mm)
Thread Length: 0.394" (10.00mm)
Написати відгук
Description: PG 13.5, CABLE GLAND, SPIRAL, BL, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Polyamide (PA6), Nylon 6, Thread Size: PG13.5, Type: Cable Gland, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Ingress Protection: IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Outside Cable Diameter (Max): 0.472" (12.00mm), Outside Cable Diameter (Min): 0.236" (6.00mm), Thread Length: 0.394" (10.00mm).
Інші пропозиції AIO-BSCSSP-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AIO-BSCSSP-24 AIO-BSCSSP-24 Виробник : Amphenol Industrial guardxcel-cable-glands-ic-25.pdf Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG 13.5, CABLE GLAND, SPIRAL, BLACK, CLAMPING RANGE 6mm-12mm, POLYAMIDE BODY & CAP, CHLOROPRENE SEAL, THREAD LENGTH 10mm, SPANNER WIDTH 24mm