Продукція > SSE > AISM-1210-471K
AISM-1210-471K SSE
Виробник: SSE
-Leistungsinduktor; SMD1210; inductance: 470uH; 10%; current: 0.06A; resistance: 24,7R; 1kHz; operating temperature: -40°C ~ 85°C LQH32CN471K23L Murata Power inductor D1210S0470.00/0.025A/42.0Rk
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 58 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
-Leistungsinduktor; SMD1210; inductance: 470uH; 10%; current: 0.06A; resistance: 24,7R; 1kHz; operating temperature: -40°C ~ 85°C LQH32CN471K23L Murata Power inductor D1210S0470.00/0.025A/42.0Rk, кількість в упаковці: 500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AISM-1210-471K Виробник : SSE -Leistungsinduktor; SMD1210; inductance: 470uH; 10%; current: 0.06A; resistance: 24,7R; 1kHz; operating temperature: -40°C ~ 85°C LQH32CN471K23L Murata Power inductor D1210S0470.00/0.025A/42.0Rk