Продукція > AKYGA > AK-U4-1250
AK-U4-1250
AK-U4-1250 AKYGA
597
Виробник: AKYGA
Description: POWER SUPPLY ATX 1250W 80+ GOLD
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Computer Power Supply Units and UPSs, Description: Power supply: computer; ATX; 1.25kW; 3.3/5/12V; Ultimate, Kind of connector: EPS 12V 4+4pin; MOLEX x4; MPC ATX 20+4pin; PCIe 6+2pin x6; SATA x8, Manufacturer series: Ultimate, Output voltage: 3.3/5/12V, Power: 1.25kW, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; over current OCP; overheating OTP; short circuit protection SCP; undervoltage UVP, Kind of power supply: ATX, PC accessories application: Bitcoin Miner, Type of power supply: computer, Power supply unit features: fan 12cm.
Інші пропозиції AK-U4-1250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AK-U4-1250
+1
AK-U4-1250 Виробник : AKYGA AK-u4-1250EN.pdf Category: Computer Power Supply Units and UPSs
Description: Power supply: computer; ATX; 1.25kW; 3.3/5/12V; Ultimate
Kind of connector: EPS 12V 4+4pin; MOLEX x4; MPC ATX 20+4pin; PCIe 6+2pin x6; SATA x8
Manufacturer series: Ultimate
Output voltage: 3.3/5/12V
Power: 1.25kW