Продукція > PULSE ELECTRONICS > AKPE002012102R2TA2
AKPE002012102R2TA2
AKPE002012102R2TA2 Pulse Electronics
AKPx_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD Chilisin Power - Inductor (IND) Closed Magnetic Circuit Type Multilayer
на замовлення 7700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 125mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 500mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 3 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 125mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 500mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 3 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 125mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A