AL016120NJTS
AL016120NJTS KYOCERA AVX
AVXC-S-A0001241609-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - AL016120NJTS - Luftspule, HF, 120 nH, 1.5 A, AL Series, ± 5%, 0.0173 ohm, 1.1 GHz
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 120nH
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.0173ohm
Eigenresonanzfrequenz: 1.1GHz
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.5A
Produktlänge: 4.83mm
euEccn: NLR
Produktpalette: AL Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 3.81mm
на замовлення 827 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - AL016120NJTS - Luftspule, HF, 120 nH, 1.5 A, AL Series, ± 5%, 0.0173 ohm, 1.1 GHz, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 120nH, Induktivitätstoleranz: ± 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.0173ohm, Eigenresonanzfrequenz: 1.1GHz, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 1.5A, Produktlänge: 4.83mm, euEccn: NLR, Produktpalette: AL Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 3.81mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AL016120NJTS AL016120NJTS Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0001241609-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - AL016120NJTS - Luftspule, HF, 120 nH, 1.5 A, AL Series, ± 5%, 0.0173 ohm, 1.1 GHz
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 120nH
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.0173ohm
Eigenresonanzfrequenz: 1.1GHz
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.5A
Produktlänge: 4.83mm
euEccn: NLR
Produktpalette: AL Series
Produktbreite: 3.81mm
на замовлення 827 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
AL016120NJTS AL016120NJTS Виробник : KYOCERA AVX ALSeriesAirCoreDatasheet-1158560.pdf RF Inductors - SMD 120nH 5% AIR CORE