AL05A3N85GTR
AL05A3N85GTR KYOCERA AVX
AVXC-S-A0001241609-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - AL05A3N85GTR - Luftspule, HF, 3.85 nH, 1.6 A, AL Series, ± 2%, 6000 µohm, 7.5 GHz
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.37mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.85nH
Induktivitätstoleranz: ± 2%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 6000µohm
Eigenresonanzfrequenz: 7.5GHz
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.6A
Produktlänge: 2.21mm
euEccn: NLR
Produktpalette: AL Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.42mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 287 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - AL05A3N85GTR - Luftspule, HF, 3.85 nH, 1.6 A, AL Series, ± 2%, 6000 µohm, 7.5 GHz, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.37mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 3.85nH, Induktivitätstoleranz: ± 2%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 6000µohm, Eigenresonanzfrequenz: 7.5GHz, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 1.6A, Produktlänge: 2.21mm, euEccn: NLR, Produktpalette: AL Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.42mm, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Інші пропозиції AL05A3N85GTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AL05A3N85GTR AL05A3N85GTR Виробник : AVX ALSeriesAirCoreDatasheet-1158560.pdf Fixed Inductors 3.85nH 2% AIR CORE