Продукція > AVX > AL05A5N45GTR
AL05A5N45GTR
AL05A5N45GTR AVX
ALSeriesAirCoreDatasheet-1158560.pdf
Виробник: AVX
Fixed Inductors 5.45nH 2% Toroidal Air Core
на замовлення 1891 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.45NH 1.6A 8 MOHM SMD.
Інші пропозиції AL05A5N45GTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AL05A5N45GTR AL05A5N45GTR Виробник : AVX Corporation alaircore.pdf Description: FIXED IND 5.45NH 1.6A 8 MOHM SMD
товару немає в наявності