AL05B08N8GTR
AL05B08N8GTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - AL05B08N8GTR - Luftspule, HF, 8.8 nH, 1.6 A, AL Series, ± 2%, 0.012 ohm, 6 GHz
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.37mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 8.8nH
Induktivitätstoleranz: ± 2%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.012ohm
Eigenresonanzfrequenz: 6GHz
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.6A
Produktlänge: 4.04mm
euEccn: NLR
Produktpalette: AL Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.42mm
на замовлення 905 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - AL05B08N8GTR - Luftspule, HF, 8.8 nH, 1.6 A, AL Series, ± 2%, 0.012 ohm, 6 GHz, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.37mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 8.8nH, Induktivitätstoleranz: ± 2%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.012ohm, Eigenresonanzfrequenz: 6GHz, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 1.6A, Produktlänge: 4.04mm, euEccn: NLR, Produktpalette: AL Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.42mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AL05B08N8GTR AL05B08N8GTR Виробник : KYOCERA AVX Description: KYOCERA AVX - AL05B08N8GTR - Luftspule, HF, 8.8 nH, 1.6 A, AL Series, ± 2%, 0.012 ohm, 6 GHz
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.37mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 8.8nH
Induktivitätstoleranz: ± 2%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.012ohm
Eigenresonanzfrequenz: 6GHz
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.6A
Produktlänge: 4.04mm
euEccn: NLR
Produktpalette: AL Series
Produktbreite: 1.42mm
на замовлення 905 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
AL05B08N8GTR AL05B08N8GTR Виробник : KYOCERA AVX ALSeriesAirCoreDatasheet-1158560.pdf RF Inductors - SMD 8.8nH 2% AIR CORE