AL05B7N15GTR
AL05B7N15GTR KYOCERA AVX
AVXC-S-A0001241609-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - AL05B7N15GTR - Luftspule, HF, 7.15 nH, 1.6 A, AL Series, ± 2%, 0.01 ohm, 6 GHz
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.37mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 7.15nH
Induktivitätstoleranz: ± 2%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.01ohm
Eigenresonanzfrequenz: 6GHz
isCanonical: N
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.6A
Produktlänge: 4.04mm
euEccn: NLR
Produktpalette: AL Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.42mm
на замовлення 1291 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - AL05B7N15GTR - Luftspule, HF, 7.15 nH, 1.6 A, AL Series, ± 2%, 0.01 ohm, 6 GHz, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.37mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 7.15nH, Induktivitätstoleranz: ± 2%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.01ohm, Eigenresonanzfrequenz: 6GHz, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 1.6A, Produktlänge: 4.04mm, euEccn: NLR, Produktpalette: AL Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.42mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AL05B7N15GTR AL05B7N15GTR Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0001241609-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - AL05B7N15GTR - Luftspule, HF, 7.15 nH, 1.6 A, AL Series, ± 2%, 0.01 ohm, 6 GHz
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.37mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 7.15nH
Induktivitätstoleranz: ± 2%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.01ohm
Eigenresonanzfrequenz: 6GHz
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.6A
Produktlänge: 4.04mm
euEccn: NLR
Produktpalette: AL Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.42mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
AL05B7N15GTR AL05B7N15GTR Виробник : AVX ALSeriesAirCoreDatasheet-1158560.pdf Fixed Inductors 7.15nH 2% Toroidal Air Core