Продукція > KEMET > ALA7DD391DC450
ALA7DD391DC450
ALA7DD391DC450 KEMET
KEM_A4079_ALA7D.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 390uF 20% 15k Hrs AEC-Q200.
Інші пропозиції ALA7DD391DC450
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALA7DD391DC450 ALA7DD391DC450 Виробник : KEMET KEM_A4079_ALA7D-3316695.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 390uF 20% 15k Hrs AEC-Q200