Продукція > KEMET > ALA8DD241DC500
ALA8DD241DC500
ALA8DD241DC500 KEMET
ALA8DD241DC500
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 240UF 20% 500V SNAP
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 500V 240uF 20% 8k Hrs AEC-Q200.
Інші пропозиції ALA8DD241DC500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALA8DD241DC500 ALA8DD241DC500 Виробник : KEMET ALA8DD241DC500-1371649.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 500V 240uF 20% 8k Hrs AEC-Q200