Продукція > KEMET > ALA8DD361DC450
ALA8DD361DC450
ALA8DD361DC450 KEMET
ALA8DD361DC450.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 360UF 20% 450V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 360uF 20% 8k Hrs AEC-Q200.
Інші пропозиції ALA8DD361DC450
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALA8DD361DC450 ALA8DD361DC450 Виробник : KEMET KEM_A4080_ALA8D-3316632.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 360uF 20% 8k Hrs AEC-Q200