Продукція > KEMET > ALA8DF241DC500
ALA8DF241DC500
ALA8DF241DC500 KEMET
ALA8DF241DC500
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 240UF 20% 500V SNAP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 500V 240uF 20% 8k Hrs AEC-Q200.
Інші пропозиції ALA8DF241DC500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALA8DF241DC500 ALA8DF241DC500 Виробник : KEMET ALA8DF241DC500-1371661.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 500V 240uF 20% 8k Hrs AEC-Q200