Продукція > KEMET > ALC10A331CF450
ALC10A331CF450
ALC10A331CF450 KEMET
KEM_A4020_ALC10.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 330uF 20% 13k Hours
на замовлення 1075 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 373mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 13000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 450 V, Impedance: 253 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.91 A @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.54 A @ 10 kHz.
Інші пропозиції ALC10A331CF450
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALC10A331CF450 ALC10A331CF450 Виробник : KEMET KEM_A4020_ALC10 Description: CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 373mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 13000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 450 V
Impedance: 253 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.91 A @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.54 A @ 10 kHz