Продукція > TDK CORPORATION > ALC2012-361-2P-T00
ALC2012-361-2P-T00
ALC2012-361-2P-T00 TDK Corporation
cmf_commercial_signal_alc2012_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 220MA 2LN 360 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 220mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Impedance @ Frequency: 360 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - ALC2012-361-2P-T00 - Gleichtaktfilter, 220mA, 360 Ohm, -40°C bis 85°C, 0805, 2mm x 1.2mm x 1.2mm, Baureihe ALC, tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 1.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [Metrisch 2012], DC-Widerstand, max.: 0.5ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 220mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 360ohm, Produktpalette: ALC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 1.2mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALC2012-361-2P-T00 ALC2012-361-2P-T00 Виробник : TDK cmf_commercial_signal_alc2012_en.pdf Description: TDK - ALC2012-361-2P-T00 - Gleichtaktfilter, 220mA, 360 Ohm, -40°C bis 85°C, 0805, 2mm x 1.2mm x 1.2mm, Baureihe ALC
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [Metrisch 2012]
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 220mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 360ohm
Produktpalette: ALC Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 1.2mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 730 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
ALC2012-361-2P-T00 ALC2012-361-2P-T00 Виробник : TDK Corporation cmf_commercial_signal_alc2012_en.pdf Description: CMC 220MA 2LN 360 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 220mA
Мінімальне замовлення: 14
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 220mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 360ohm
Produktpalette: ALC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 1.2mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 730 шт:
Мінімальне замовлення: 31
ALC2012-361-2P-T00 ALC2012-361-2P-T00 Виробник : TDK cmf_commercial_signal_alc2012_en.pdf Common Mode Chokes / Filters 220mA 50VDC 360Ohms, CMF, ETHERNET LINES
Мінімальне замовлення: 12
ALC2012-361-2P-T00 ALC2012-361-2P-T00 Виробник : TDK cmf_commercial_signal_alc2012_en.pdf Common Mode Chokes Dual 360Ohm 100MHz 0.22A 0.5Ohm DCR SMD T/R