Продукція > TDK > ALC2012-900-2P-T00
ALC2012-900-2P-T00
ALC2012-900-2P-T00 TDK
cmf_commercial_signal_alc2012_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 190mOhm
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 5741 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 190mOhm, Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALC2012-900-2P-T00 ALC2012-900-2P-T00 Виробник : TDK cmf_commercial_signal_alc2012_en.pdf Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 0.4A 0.19Ohm DCR SMD T/R
Кількість Ціна
ALC2012-900-2P-T00 ALC2012-900-2P-T00 Виробник : TDK cmf_commercial_signal_alc2012_en.pdf Description: CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 400mA
Мінімальне замовлення: 13
ALC2012-900-2P-T00 ALC2012-900-2P-T00 Виробник : TDK cmf_commercial_signal_alc2012_en.pdf Common Mode Chokes / Filters 400mA 50VDC 90Ohms, CMF, ETHERNET LINES