Продукція > KEMET > ALC40A103AD016
ALC40A103AD016
ALC40A103AD016 Kemet
141854648763246f.pdf
Виробник: Kemet
Cap Aluminum Lytic 10000uF 16V 20% (22 X 40mm) Snap-In 10mm 5000h 105°C Bulk
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALC40A103AD016 ALC40A103AD016 Виробник : Kemet 141854648763246f.pdf Cap Aluminum Lytic 10000uF 16V 20% (22 X 40mm) Snap-In 10mm 5000h 105°C Bulk