ALEV100-EA
ALEV100-EA Altran Magnetics
ALEV100_DataSheet_30_Oct_2024.pdf
Виробник: Altran Magnetics
Contactors - Electromechanical DC Contactor, 100A, 48VDC Coil, Aux Contact
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: ALEV100 SERIES 100A DC CONTACTOR, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Wire Leads, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 100 A, Switching Voltage: 750VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 33 VDC, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALEV100-EA Виробник : Altran Magnetics, LLC ALEV100_Spec_Sheet_Ver_C.pdf Description: ALEV100 SERIES 100A DC CONTACTOR
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud, Wire Leads
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 100 A
Switching Voltage: 750VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33 VDC