ALEV100-EAS
ALEV100-EAS Altran Magnetics, LLC
ALEV100_DataSheet_05-Feb-2025.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: ALEV100 SERIES 100A DC CONTACTOR
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud, Wire Leads
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 100 A
Switching Voltage: 1000VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33 VDC
Part Status: Active
на замовлення 28 шт:
Написати відгук
Description: ALEV100 SERIES 100A DC CONTACTOR, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Wire Leads, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 100 A, Switching Voltage: 1000VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 33 VDC, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALEV100-EAS ALEV100-EAS Виробник : Altran Magnetics ALEV100_DataSheet_30_Oct_2024.pdf Contactors - Electromechanical DC Contactor, 100A, 48VDC Coil, Aux Contact, Side Mount