ALEV50-CAN
ALEV50-CAN Altran Magnetics
alev50_spec_sheet_ver_c.pdf
Виробник: Altran Magnetics
Contactor 24VDC SPST-NO-DM Bottom Mount Automotive
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALEV50 SERIES 50A DC CONTACTOR, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Wire Leads, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 50 A, Switching Voltage: 900VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16 VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALEV50-CAN ALEV50-CAN Виробник : Altran Magnetics alev50_spec_sheet_ver_c.pdf Contactor 24VDC SPST-NO-DM Bottom Mount Automotive
на замовлення 14 шт:
Кількість Ціна
ALEV50-CAN ALEV50-CAN Виробник : Altran Magnetics, LLC ALEV50%20Spec%20Sheet%20Ver%20C.pdf Description: ALEV50 SERIES 50A DC CONTACTOR
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud, Wire Leads
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 50 A
Switching Voltage: 900VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16 VDC