Продукція > KEMET > ALF20C221DC450
ALF20C221DC450
ALF20C221DC450 KEMET
ALF20C221DC450.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 450V 220uF 15K Hrs Life 4pin.
Інші пропозиції ALF20C221DC450
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALF20C221DC450 ALF20C221DC450 Виробник : KEMET KEM_A4077_ALF20-1350932.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 450V 220uF 15K Hrs Life 4pin