Продукція > KEMET > ALF20C271DC450
ALF20C271DC450
ALF20C271DC450 KEMET
ALF20C271DC450.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 450V 270uF 15K Hrs Life 4pin.
Інші пропозиції ALF20C271DC450
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALF20C271DC450 ALF20C271DC450 Виробник : KEMET KEM_A4077_ALF20-3315921.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 450V 270uF 15K Hrs Life 4pin