Продукція > KEMET > ALF20C821DC200
ALF20C821DC200
ALF20C821DC200 KEMET
ALF20C821DC200.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 200V 820uF 15K Hrs Life 4pin.
Інші пропозиції ALF20C821DC200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALF20C821DC200 ALF20C821DC200 Виробник : KEMET KEM_A4077_ALF20-3315921.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 200V 820uF 15K Hrs Life 4pin