Продукція > KEMET > ALF20C821EB200
ALF20C821EB200
ALF20C821EB200 KEMET
ALF20C821EB200.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 200V 820uF 18K Hrs Life 4pin.
Інші пропозиції ALF20C821EB200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALF20C821EB200 ALF20C821EB200 Виробник : KEMET KEM_A4077_ALF20-3315921.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 200V 820uF 18K Hrs Life 4pin