Продукція > KEMET > ALF40C122KP500
ALF40C122KP500
ALF40C122KP500 KEMET
ALF40C122KP500.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 500V SNAP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 500V 1200uF 9K Hrs Life 4pin.
Інші пропозиції ALF40C122KP500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALF40C122KP500 ALF40C122KP500 Виробник : KEMET keme_s_a0008593831_1-3316310.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 500V 1200uF 9K Hrs Life 4pin