Продукція > KEMET > ALF40C472EG100
ALF40C472EG100
ALF40C472EG100 KEMET
ALF40C472EG100.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 100V 4700uF 9K Hrs Life 4pin.
Інші пропозиції ALF40C472EG100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALF40C472EG100 ALF40C472EG100 Виробник : KEMET keme_s_a0008593831_1-3316310.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 100V 4700uF 9K Hrs Life 4pin