Продукція > KEMET > ALF40C821EP450
ALF40C821EP450
ALF40C821EP450 KEMET
ALF40C821EP450.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 450V 820uF 9K Hrs Life 4pin.
Інші пропозиції ALF40C821EP450
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALF40C821EP450 ALF40C821EP450 Виробник : KEMET keme_s_a0008593831_1-3316310.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In PressFit 450V 820uF 9K Hrs Life 4pin