Продукція > KEMET > ALP20A222BB063
ALP20A222BB063
ALP20A222BB063 KEMET
KEM_A4040_ALP_T20_21
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 2200UF 63V SOLDER LUG
Packaging: Box
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can - Solder Lug
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 63 V
на замовлення 770 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 2200UF 63V SOLDER LUG, Packaging: Box, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can - Solder Lug, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALP20A222BB063 ALP20A222BB063 Виробник : KEMET ALP20A222BB063.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63V 2200uF 85C 15k Hour Radial