Продукція > KEMET > ALP20A682DD063
ALP20A682DD063
ALP20A682DD063 KEMET
KEM_A4040_ALP_T20_21
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 6800UF 63V SOLDER LUG
Packaging: Box
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can - Solder Lug
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.787" (20.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6800 µF
Voltage - Rated: 63 V
на замовлення 734 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 6800UF 63V SOLDER LUG, Packaging: Box, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can - Solder Lug, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.787" (20.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.244" (57.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 6800 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALP20A682DD063 ALP20A682DD063 Виробник : KEMET ALP20A682DD063.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63V 6800uF 85C 26k Hour Radial