ALQ3F18S
ALQ3F18S Panasonic Industrial Devices
Виробник: Panasonic Industrial Devices
General Purpose Relays 18VDC 1 Form A Class F Through Hole
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.1 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 0.9 VDC, Must Operate Voltage: 13.5 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Coil Insulation: Class F.
Інші пропозиції ALQ3F18S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALQ3F18S ALQ3F18S Виробник : Panasonic mech_eng_lq.pdf Power Relay 18VDC 10A SPST-NO(20mm 10mm 16mm) THT
товару немає в наявності
ALQ3F18S ALQ3F18S Виробник : Panasonic Electric Works Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.1 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.9 VDC
Must Operate Voltage: 13.5 VDC