Продукція > KEMET > ALS70G513NF100
ALS70G513NF100
ALS70G513NF100 KEMET
ALS70G513NF100
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 100V 51000uF 20% 20000Hrs.
Інші пропозиції ALS70G513NF100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALS70G513NF100 ALS70G513NF100 Виробник : KEMET KEMET_A4075_ALS70_71-3316506.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 100V 51000uF 20% 20000Hrs