Продукція > KEMET > ALS71U113NW400
ALS71U113NW400
ALS71U113NW400 KEMET
ALS71U113NW400.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 11000UF 20% 400V SCREW
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400V 11000uF 20% 20000Hrs.
Інші пропозиції ALS71U113NW400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ALS71U113NW400 ALS71U113NW400 Виробник : KEMET KEMET-A4075_ALS70_71-1273703.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400V 11000uF 20% 20000Hrs